Folia aluminiowa Clarina o grubości 10.5 mic to wysokiej jakości produkt przeznaczony do gastronomii. Zapewnia skuteczną ochronę i doskonałe właściwości termiczne. Opakowanie zawiera 0,75 kg folii aluminiowej.

5902365055105
30 Przedmioty
Nowy produkt
22,00 zł
Brutto
Ilość

GASTRONOMIA
  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Folia aluminiowa Clarina - Wyjątkowa jakość i ochrona dla gastronomii!

Folia aluminiowa Clarina o grubości 10.5 mic to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów z branży gastronomicznej. Wykonana z wysokiej jakości aluminium, zapewnia niezawodną ochronę i doskonałe właściwości termiczne.

Dzięki swojej grubości 10.5 mic, folia aluminiowa Clarina jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na rozerwanie. Możesz mieć pewność, że Twoje potrawy będą odpowiednio zabezpieczone podczas przechowywania, transportu i podgrzewania. Dodatkowo, folia aluminiowa zapewnia ochronę przed utratą aromatu i świeżości.

Wielofunkcyjne zastosowanie i praktyczne opakowanie!

Gastronomia to branża gdzie folia aluminiowa Clarina doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach gastronomicznych. Możesz jej używać do owijania potraw, tworzenia pokrywek, formowania kształtów czy ochrony naczyń przed zabrudzeniem. Jest niezastąpiona w restauracjach, cateringach, stołówkach oraz przy organizacji imprez i pikników.

Opakowanie folii aluminiowej Clarina zawiera aż 0,75 kg produktu, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie i oszczędność. Dzięki temu nie musisz martwić się o częste dokupywanie nowych rolek folii. Masz pewność, że produkt wystarczy na wiele zastosowań, zapewniając ci wygodę i efektywność.

Bezpieczne i praktyczne rozwiązanie dla gastronomii!

Folia aluminiowa Clarina jest bezpieczna dla kontaktu z żywnością, spełniając wszystkie odpowiednie standardy jakości i higieny. Dodatkowo, jest łatwa w użyciu i przechowywaniu. Możesz ją łatwo odkroić, zagnieść i dopasować do potrzeb. Dzięki temu praca w kuchni staje się bardziej efektywna i komfortowa.

Lista wypunktowana:

  • Wysokiej jakości folia aluminiowa do gastronomii
  • Grubość 10.5 mic - wytrzymała i odporna na rozerwanie
  • Wielofunkcyjne zastosowanie: owijanie, pokrywki, formowanie<u/l>
  • Opakowanie zawiera 0,75 kg folii aluminiowej
  • Bezpieczna dla kontaktu z żywnością
5902365055105
30 Przedmioty
Nowy produkt