DEZYNFEKCJA

Środki do dezynfekcji, Środki dezynfekujące w płynie, żelu, areozolu.

Proponujmy wysokiej jakości specjalistyczne środki do dezynfekcji. Stosując je, zniszczysz drobnoustroje: bakterie, wirusy, grzyby oraz pierwotniaki. Wszystkie, które są chorobotwórcze. Za pomocą płynów do dezynfekcji, odkazisz skórę, przedmioty oraz powierzchnię. Dostępne są w opakowaniach: 1l oraz 5l.


Jak działają środki do dezynfekcji?

Środki do dezynfekcji są antyseptykami, oznacza to, że hamują oraz działają spowalniająco na wzrost drobnoustrojów. Zapobiegają także rozwijaniu się ich. Dzięki nim dezynfekowane jest miejsce przed przeprowadzeniem zabiegu medycznego, na przykład przed podaniem zastrzyku. Warto też zastosować je podczas zadrapania, czy też zranienia. Wśród środków odkażających występujących w ofercie naszego sklepu internetowego produkty marek: Medisept, Sterillhand, Dr Szmich, Velox i Action. Środki dezynfekujące mają formę płynu, żelu oraz w aerozolu.

Wybierając preparat dezynfekujący, warto zwrócić uwagę na to, czy ma być zastosowany na zdrowej skórze, czy też na ranie. Ważne jest również to, jak długo ma być stosowany

16 produkt(y)
No more products to load. Reached end of list!