ARTYKUŁY DO GASTRONOMI

Prowadzenie własnej restauracji, cukierni, kawiarni czy nawet niewielkiego baru wiąże się z koniecznością zaopatrzenia się w podstawowe artykuły do gastronomi. W tej kategorii można znaleźć wiele interesujących produktów, które ułatwią codzienną pracę i dostarczanie posiłków do klienta. W co szczególnie warto się zaopatrzyć? 

Podstawowe wyposażenie gastronomiczne i cukiernicze

Na zapleczu w każdej, nawet niewielkiej kuchni sprawdzą się ekologiczne produkty do gastronomi. W ofercie można znaleźć wiele przydanych akcesoriów i urządzeń, jakie ułatwią codzienną pracę przy przygotowywaniu posiłków dla gości. Artykuły dla gastronomii to jednak nie tylko bardzo praktyczne narzędzia jak np. szpryce do ciast, tacki grillowe, papier do pieczenia czy tarki do warzyw i owoców, ale również elementy dekorujące wnętrze. Ozdobne serwetki czy złote podkłady pod talerzyki dodadzą uroku wnętrzu każdej restauracji i sprawią, że aranżacja będzie wyglądać bardziej stylowo.

Opakowania do żywności i napojów na wynos

W dobie częstych zamówień online oraz dostaw posiłków bezpośrednio do klienta w gastronomii bardzo ważne są również jednorazowe opakowania na wynos. W ofercie są dostępne m.in. ozdobne, papierowe kubeczki na napoje, pudełka na dania gotowe, worki na pieczone kurczaki oraz torebki na zapiekanki czy hot-dogi. Wyposażenie gastronomiczne do dań na wynos to typowy "must have" dla każdej restauracji oraz kawiarki, która dostarcza produkty do klienta.

166 produkt(y)
No more products to load. Reached end of list!