KEBAB ROŻEK FOLIOWANY A 200 SZT.

Opakowanie rożek kebab wykonane jest z papieru pokrytego folią, dzięki czemu nie przecieka i nie tłuści się tak bardzo jak zwykły papier. Odpowiedni rozmiar umożliwia bezpieczne i estetyczne pakowanie. Jedno opakowanie jednostkowe zawiera 200 sztuk produktu.

14275 1 501/2018
20 Przedmioty
Nowy produkt
  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

KOPERTA "KEBAB" FOLIOWANA

Symbol: KB-F

Opakowanie jednostkowe: 200 szt.

Ilość op. jednostkowych w kartonie: 50.

Rożek kebab - dlaczego warto inwestować w dobre opakowania?

Opakowanie na kebab w kształcie rożka jest niezbędnym elementem wyposażeniu lokalu gastronomicznego. Dzięki zastosowaniu solidnego, foliowanego papieru opakowanie odznacza się większą trwałością oraz odpornością na tłuste zabrudzenia i przeciekanie. Rozmiar i kształt rożka zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić idealne zapakowanie kebabu w bułce, hamburgera czy kanapki, w sposób estetyczny, zapewniający wygodę użytkowania zarówno kucharzowi, jak i klientom. Rożek kebab to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i zadowolenie klienta.

Opakowanie dla kebaba

W zafoliowanym opakowaniu jednostkowym znajduje się 200 sztuk produktu, co pozwala na przechowywanie go w higienicznych warunkach. Karton zawiera 50 opakowań jednostkowych. Podana cena brutto dotyczy jednego opakowania jednostkowego

14275 1 501/2018
20 Przedmioty
Nowy produkt