CHEMIA GOSPODARCZA

Chemia gospodarcza oferowana przez Składnicę BIS - Hurtownia chemii gospodarczej i opakowań, to produkty najwyższej jakości. Jej oferta jest bardzo rozbudowana od środków piorących, produktów do dezynfekcji, artykułów chemicznych do samochodów po środki czystości i chemię profesjonalną. A wszystkie produkty w dostępnej cenie!

Hurtownia chemii gospodarczej, duża ilość produktów w dostępnej cenie

Klient w naszej hurtowni znajdzie między innymi różnego typu chemię do samochodu. W asortymencie hurtowni dostępne są środki do ręcznego mycia samochodów, do czyszczenia tapicerki oraz do mycia szyb. Pielęgnacja pojazdu tymi środkami, to gwarancja jego pięknego wyglądu na długi czas.

Hurtownia zaprasza również po worki na śmieci. I tu oferta jest mocno rozbudowana. Worki dostępne są w wielu pojemnościach, od najmniejszych pięciolitrowych nadających się do małych pojemników, po ogromne worki mające nawet 240l. Worki występują w wersji zawiązywanej lub tradycyjnej. Cechuje je oczywiście wysoka wytrzymałość.

Każdy z produktów to wysoka jakość, idąca w parze z przystępną ceną, dlatego naprawdę warto odwiedzić stronę hurtowni, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

443 produkt(y)
No more products to load. Reached end of list!