Uniwersalny płyn Top Efekt Oranż 1L to wszechstronny środek czyszczący, który łączy właściwości myjące i pielęgnujące z przyjemnym zapachem pomarańcza. Jego neutralna formuła, zawierająca alkohole, szybko odparowuje, nie pozostawiając smug i podtrzymując połysk powierzchni. Bezpieczny dla skóry, ubrań, a także nie podrażnia dróg oddechowych. Nie pozostawia warstw ochronnych, zachowując naturalne właściwości mytych powierzchni. Zalecany do wszystkich błyszczących powierzchni o szklistej strukturze i niskiej chłonności, płyn Top Efekt Oranż jest idealnym rozwiązaniem dla utrzymania czystości w domu i miejscu pracy.

WBB001A001BF000
TENZI
Nowy produkt
15,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Uniwersalny płyn Top Efekt Oranż 1L towyjątkowa propozycja w kategorii chemii profesjonalnej, łącząca efektywność z przyjemnym doznaniem olfaktorycznym.

Uniwersalny płyn Top Efekt Oranż  skuteczność myjąca

Uniwersalny płyn Top Efekt Oranż wykazuje znakomite właściwości myjące. Jego neutralna formuła szybko radzi sobie z zabrudzeniami, jednocześnie dbając o podtrzymanie połysku mytych powierzchni. Jest to idealne rozwiązanie do utrzymania czystości na różnorodnych powierzchniach, szczególnie błyszczących i o strukturze szklistej.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Bezpieczeństwo użytkowania płynu Top Efekt Oranż jest kluczowe. Jest on bezpieczny dla skóry, ubrań i nie podrażnia dróg oddechowych. Ponadto, szybko odparowująca formuła zapewnia brak pozostawiania smug i nie pozostawia warstw ochronnych, co jest ważne dla utrzymania naturalnych właściwości mytych powierzchni.

Przyjemny zapach pomarańczy płynu Top Efekt Oranż

Zapach pomarańczy jest jednym z wyróżników płynu Top Efekt Oranż. Nie tylko efektywnie czyści, ale również pozostawia długotrwały, świeży i przyjemny aromat, sprawiając, że sprzątanie staje się bardziej przyjemne.

Lista zalet płynu Top Efekt Oranż:

  • Skutecznie czyści różnorodne powierzchnie.
  • Szybko odparowuje, nie pozostawiając smug.
  • Bezpieczny dla skóry i ubrań.
  • Nie podrażnia dróg oddechowych.
  • Nie pozostawia warstw ochronnych.
  • Przyjemny zapach pomarańczy.


Zastosowanie płynu Top Efekt Oranż

Uniwersalny płyn Top Efekt Oranż jest idealny do codziennego użytkowania w domu, biurze, a także w miejscach publicznych. Nadaje się do czyszczenia wszystkich błyszczących powierzchni o strukturze szklistej, takich jak blaty, drzwi, urządzenia elektroniczne i inne. Jego zastosowanie jest proste i wygodne - wystarczy nałożyć na powierzchnię i przetrzeć do sucha, ciesząc się czystością i świeżością.

WBB001A001BF000
Nowy produkt