OGRÓD

Artykuły do ogrodu, ochrona przed insektami. Hurtownia Bis

Czy masz ogród? Dlatego zależy Ci na tym, aby przyjemnie spędzać w nim czas, a nie borykać się ze szkodnikami? Proponujemy Ci wysokiej jakości artykuły do ogrodu marki Bros, które pozwalają na skuteczną ochronę przed insektami. W naszej ofercie znajdziesz preparaty, które pozwolą Ci na pozbycie się lub odstraszenie nieproszonych gości.

Jak wybrać najlepsze artykuły do ogrodu?

Decydując się na wybrany produkt, zwróć uwagę na to, jakiego szkodnika lub insekta chcesz się pozbyć. Jeśli w Twoim ogrodzie zagnieździły się myszy, możesz zdecydować się na ustawienie pułapki lub zastosowanie płatków na myszy albo ziarna. Jeżeli obawiasz się ugryzienia kleszczy lub komarów na skorzystanie ze spirali, lub sprayu przeciwko komarom.

Zastanawiasz się nad tym, co możesz zrobić z osami lub szerszeniami budującymi swoje gniazda. Zastosuj gaśnicę przeciw osom i szerszeniom, dzięki której pozbędziesz się ich bezpiecznie. Wystarczy, że pryśniesz nią w miejscu, w którym osy albo szerszenie budują swoje gniazdo.


Renomowane marki w twoim ogrodzie

Do strzeżenia twojego ogrodu przed insektami proponujemy Państwu produkty sprawdzonych i skutecznych marek: bros, vaco, biopon. Dzięki tym produktom z łatwością zadbasz o swój ogród!  

Skorzystaj z naszej oferty i odzyskaj spokój.

22 produkt(y)
No more products to load. Reached end of list!