ŚRODKI CZYSTOŚCI

Środki czystości do domu, artykuły do sprzątania. Hurtownia Bis

Czysty i zadbany dom

Usuwanie uporczywych zabrudzeń i odświeżanie powierzchni ułatwią środki czystości o odpowiednio skomponowanym składzie. Prowadząc dom nie można obyć się bowiem bez właściwych produktów do prania, zmywania i sprzątania. Preparaty do sprzątania dobiera się w zależności od przeznaczenia, czyli odpowiednio do różnych powierzchni lub pomieszczeń. Wyróżniamy więc środki idealnie sprawdzają się do domu, które z łatwością usuwają tłuszcz, kamień lub pleśń. W ofercie naszej hurtowni dostępne są także artykuły uniwersalne, w tym między innymi mydła w płynie.


Artykuły do sprzątania

Środki czystości w postaci płynów do podłóg, uniwersalnych koncentratów czy płynów do mycia naczyń nie wystarczą, aby osiągnąć idealne rezultaty. Konieczne jest także zaopatrzenie się w akcesoria do sprzątania, takie jak ściereczki, gąbki czy mopy, które pomogą w usunięciu uporczywych plam i myciu większych powierzchni. Przyrządy do czyszczenia należy, podobnie jak produkty do utrzymywania czystości, dobierać odpowiednio do materiałów, czyli szkła, drewna czy ceramiki.

Sprawdzone środki czystości renomowanych firm

W naszej hurtowni oferujemy produkty renomowanych i sprawdzonych marek takich jak: Vileda, Ludwik, Cilig Bang, Ajax, Fair, Deep Fresh, Morning Fresh, Gosia, Pur oraz wiele więcej. Te produkty chemii gospodarczej sprawdzą się idealnie przy usuwaniu zabrudzeń z tłuszczu, kamienia, pleśni. Sprawdź produkty z naszego sklepu internetowego.

122 produkt(y)
No more products to load. Reached end of list!