Apier ksero Xerox Economy to wysokiej jakości artykuł biurowy. Pakiet zawiera 500 arkuszy papieru o formacie A4 i gramaturze 80g. Doskonały wybór do drukowania dokumentów w biurze i domu.

5017534959228
246 Przedmioty
Nowy produkt
  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Papier ksero Xerox Economy - Niezawodność i jakość dla Twojego biura!

Papier ksero Xerox Economy A4 80g to niezastąpiony artykuł biurowy dla każdego przedsiębiorstwa i domowego biura. Wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, zapewnia niezawodność i doskonałe rezultaty drukowania.

Pakiet zawiera aż 5 ryz papieru, co pozwala na długotrwałe użytkowanie i oszczędność. Nie musisz martwić się o częste dokupywanie nowego papieru. Apier ksero Xerox Economy to ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biura.

Wielofunkcyjne zastosowanie i doskonała jakość wydruku!

Artykuły biurowe takie jak papier ksero Xerox Economy A4 80g doskonale sprawdzą się w różnych zastosowaniach biurowych. Możesz go wykorzystać do drukowania dokumentów, raportów, prezentacji, ofert czy notatek. Zapewnia wyraźne, czytelne wydruki o wysokiej jakości grafiki i tekstu.

Arkusze papieru są gładkie i doskonale przystosowane do pracy w drukarkach laserowych, atramentowych i kserokopiarkach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dokumenty będą wyglądać profesjonalnie i estetycznie.

kologiczne rozwiązanie dla biura!

Papier ksero Xerox Economy A4 80g został wyprodukowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jest przyjazny dla środowiska, posiada certyfikat ekologiczny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł. Dzięki temu dbasz nie tylko o efektywność biura, ale także o ochronę środowiska naturalnego.

Lista wypunktowana:

  • Wysokiej jakości papier ksero do biura
  • Pakiet zawiera 5 ryz formatu A4
  • Gramatura 80g zapewnia doskonałą jakość wydruku
  • Wielofunkcyjne zastosowanie: dokumenty, raporty, prezentacje
  • Ekologiczne rozwiązanie, przyjazne dla środowiska
5017534959228
246 Przedmioty
Nowy produkt
Sławomir K 2021-09-08

Papier do drukarki

Papier do drukarki w dobrej cenie. Czuć, że papier nie jest za cienki idealny do użytku domowego jak i do biura. Na ogromny plus zasługuje obsługa sklepu. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wieczorem zamawiałem papier do drukarki a nad ranem już miałem na czym drukować. Bez zbędnych kolejek otrzymałem produkt oszczędzając czas.

  • 1 z 1 Uważa że ta recenzja była pomocna