Preparat do mycia szyb Top GLASS 1L to wysoce efektywny środek z kategorii chemii profesjonalnej, przeznaczony do bieżącej pielęgnacji i czyszczenia szyb. Jego gotowa do użycia formuła zapewnia doskonałą przejrzystość bez pozostawiania smug. Oprócz skutecznego czyszczenia, Top GLASS odświeża powierzchnię, nadając jej połysk, a także pozostawia przyjemny zapach. Jest to produkt niezwykle wydajny, idealny zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Dzięki Top GLASS, szyby będą lśnić czystością, co jest kluczem do utrzymania estetycznego i przyjemnego środowiska zarówno w domach, jak i miejscach pracy.

WSS002A001BD000
TENZI
Nowy produkt
13,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Preparat do mycia szyb Top GLASS 1L - Doskonała czystość

Preparat do mycia szyb Top GLASS 1L to niezawodny wybór wśród chemii profesjonalnej do mycia szyb. Jego unikalna formuła nie pozostawia smug, gwarantując krystaliczną przejrzystość na każdej czyszczonej powierzchni. Top GLASS to idealne rozwiązanie do usuwania zabrudzeń, osadów i śladów palców, zapewniając szybom lśniący wygląd.

Wydajność i Przyjemny Zapach

Preparat Top GLASS wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością, ale także wyjątkową wydajnością. Jeden litr produktu wystarcza na długi czas, co czyni go ekonomicznym rozwiązaniem. Dodatkowo, pozostawia on po sobie przyjemny zapach, co znacząco poprawia komfort użytkowania, zarówno w domowych, jak i profesjonalnych przestrzeniach.

Bezpieczeństwo i Łatwość Użycia

Top GLASS jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Nie wymaga rozcieńczania, co jest wygodne i oszczędza czas. Jego formuła jest bezpieczna dla większości powierzchni szklanych, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem do bieżącej pielęgnacji okien, luster i innych szklanych powierzchni.

Lista zalet preparatu Top GLASS:

  • Nie pozostawia smug, zapewniając doskonałą przejrzystość. Odświeża i nabłyszcza powierzchnie.
  • Pozostawia przyjemny zapach.
  • Bardzo wydajny.
  • Idealny do bieżącej pielęgnacji.
  • Bezpieczny i łatwy w użyciu.


Zastosowanie preparatu Top GLASS

Preparat Top GLASS jest idealny do codziennego użytku w domach, biurach, sklepach i wszelkich miejscach, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości szyb i luster. Jego stosowanie jest proste – wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć do sucha, aby uzyskać nieskazitelnie czyste i lśniące szyby.

WSS002A001BD000
Nowy produkt