Preparat zasadowy do zastosowań przemysłowych Super Green Specjal NF 5L to wszechstronny środek z kategorii chemii profesjonalnej, przeznaczony do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych. Jego niskopieniąca, zasadowa formuła efektywnie radzi sobie z zabrudzeniami ropopochodnymi, czyniąc go idealnym wyborem dla warsztatów naprawczych i przemysłu ciężkiego. Super Green Specjal NF działa najlepiej z zimną wodą, co ułatwia jego stosowanie i zwiększa efektywność w różnych warunkach przemysłowych. Ten mocny i skuteczny środek jest kluczowym rozwiązaniem dla utrzymania czystości w wymagających środowiskach pracy.

WII005A005AN000
TENZI
Nowy produkt
80,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Czyszczenie posadzki z Super Green Specjal NF 5L

Preparat zasadowy do zastosowań przemysłowych Super Green Specjal NF 5L jest wysokiej klasy produktem w dziedzinie chemii profesjonalnej. Jego niskopieniąca formuła została zaprojektowana do skutecznego mycia silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych, szczególnie tych z zabrudzeniami ropopochodnymi. Jest to idealne rozwiązanie dla miejsc wymagających intensywnego czyszczenia, takich jak warsztaty naprawcze czy przemysł ciężki.

Wszechstronność i skuteczność preparatu Super Green Specjal NF 5L

Super Green Specjal NF 5L wyróżnia się swoją wszechstronnością, będąc skutecznym w różnych warunkach przemysłowych. Jego mocna zasadowa formuła radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając czystość i higienę w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Bezpieczeństwo i wydajność stosowania

Preparat jest bezpieczny w użyciu przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Jego niskopieniąca właściwość oraz możliwość stosowania z zimną wodą czynią go nie tylko skutecznym, ale również wydajnym i łatwym w użyciu w różnych środowiskach pracy.

Lista zalet preparatu Super Green Specjal NF 5L:

  • Niskopieniący, zasadowy środek.
  • Efektywne mycie silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych.
  • Idealny do zabrudzeń ropopochodnych.
  • Wyjątkowo skuteczny w warsztatach naprawczych i przemyśle ciężkim.
  • Stosować z zimną wodą dla najlepszych efektów.


Zastosowanie preparat zasadowego do zastosowań przemysłowych

Super Green Specjal NF 5L jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia posadzek w warsztatach, przemyśle ciężkim, a także w innych miejscach, gdzie występują silne zabrudzenia ropopochodne. Jego zastosowanie jest proste i efektywne, zapewniając czystość i higienę tam, gdzie jest to najbardziej wymagane.

WII005A005AN000
Nowy produkt