Koncentrat do mycia powierzchni wodoodpornych Mediclean MC210 z zieloną herbatą to idealny "środek czystości" dla każdego domu i biura. Uniwersalny koncentrat, który działa na wszystkie powierzchnie wodoodporne, zapewniając czystość bez smug i nadaje powierzchniom antystatyczne właściwości. Przyjemny zapach zielonej herbaty pozostawia pomieszczenia świeże i czyste. Dodatkowo, 1 litr koncentratu daje do 400 litrów roztworu roboczego, co czyni go wyjątkowo ekonomicznym. Zalecane do mycia ręcznego, jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

5907626631739
MEDISEPT
Nowy produkt
14,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Koncentrat do mycia powierzchni wodoodpornych Mediclean - Uniwersalność i wydajność

Koncentrat do mycia powierzchni wodoodpornych Mediclean MC210 z zieloną herbatą to uniwersalny "środek czystości", idealny do wszystkich powierzchni wodoodpornych. Można go stosować na tworzywach sztucznych, powierzchniach lakierowanych, płytkach ceramicznych, marmurze, szkle, meblach, oknach, drzwiach i innych. Koncentrat jest wyjątkowo wydajny - 1 litr produktu daje do 400 litrów roztworu roboczego, co zapewnia ekonomiczne i długotrwałe użytkowanie.

Właściwości i skład

Koncentrat Mediclean nie tylko skuteczne środki czystości, ale także właściwości antystatyczne i delikatny połysk. Jego unikalny skład gwarantuje, że nie zostawia smug i zapewnia przyjemny zapach zielonej herbaty. Zawiera 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% EDTA i jego sole. Zastosowany kompozycja zapachowa (LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, GERANIOL) METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE dodatkowo zwiększa przyjemność z użytkowania.

Sposób użycia i bezpieczeństwo

Koncentrat jest przeznaczony do mycia ręcznego. W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody. Po umyciu powierzchni, pozostawić do wyschnięcia. Powierzchnie mające kontakt z żywnością dodatkowo spłukać wodą o jakości wody pitnej. Koncentrat jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska, ale zawsze należy stosować go zgodnie z instrukcją.

Zastosowanie:

  • Mycie wszystkich powierzchni wodoodpornych
  • Mycie ręczne
  • Stosowanie w domach i biurach
  • Utrzymanie czystości bez smug
  • Użytkowanie zgodnie z instrukcją dla zapewnienia bezpieczeństwa
5907626631739
Nowy produkt