Zmywaki do naczyń profilowane Cluo to niezbędne "środki czystości" w każdej kuchni. Dostępne w praktycznym opakowaniu, zawierającym 3 sztuki, zapewniają skuteczne mycie naczyń i utrzymanie czystości. Ich ergonomiczna forma sprawia, że idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. Są trwałe, a zarazem delikatne dla naczyń. Idealne do codziennego użytku.

5903355033349
Nowy produkt
2,10 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Zmywak do naczyń profilowany Cluo - Wydajność i skuteczność

Zmywak do naczyń profilowany Cluo, będący integralnym elementem środków czystości, zapewnia wyjątkową wydajność i skuteczność. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji, skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, nie rysując przy tym powierzchni naczyń. Dodatkowo, ich specjalna struktura sprawia, że są w stanie docierać do najmniejszych zakamarków naczyń, zapewniając skuteczne czyszczenie w każdych warunkach. Dzięki temu, zmywanie naczyń staje się znacznie prostsze i bardziej efektywne, nawet bez użycia dużej ilości detergentu.

Ergonomia i komfort użytkowania

Zmywaki profilowane mają ergonomiczną formę, dzięki której doskonale dopasowują się do dłoni, co znacząco podnosi komfort ich użytkowania. Profilowany kształt sprawia, że są one idealne do mycia różnego rodzaju naczyń, zarówno płaskich, jak i o nieregularnych kształtach. Ponadto, są lekkie, co minimalizuje zmęczenie podczas długotrwałego mycia. Zmywaki Cluo, dzięki swojej wygodnej formie, umożliwiają efektywne czyszczenie, nie powodując dyskomfortu nawet po długim użytkowaniu.

Trwałość i ekonomia

Zmywaki Cluo cechują się dużą trwałością. Mogą być wielokrotnie używane, nie tracąc przy tym swoich właściwości czyszczących. Nie deformują się pod wpływem ciepłej wody, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Dostępne w opakowaniu zawierającym 3 sztuki, co stanowi ekonomiczne rozwiązanie na dłuższy czas. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność, a jednocześnie zapewnia zawsze gotowe do użycia, efektywne środki czystości.

Zastosowanie:

  • Mycie różnego rodzaju naczyń kuchennych
  • Usuwanie trudnych zabrudzeń z powierzchni roboczych
  • Czyszczenie garnków i patelni
  • Mycie sztućców i innych drobnych przedmiotów kuchennych
  • Stosowanie w domach, restauracjach i hotelach
  • Efektywne czyszczenie z minimalnym wykorzystaniem detergentu
  • Wykorzystanie jako skutecznego narzędzia czyszczącego w trudno dostępnych miejscach
5903355033349
Nowy produkt