Ściereczki uniwersalne Vileda Light & Soft to niezbędne "środki czystości" w każdym gospodarstwie domowym. Zawierające 6 sztuk w opakowaniu, te chłonne i miękkie ściereczki idealnie nadają się do codziennego czyszczenia. Są wykonane z 100% wiskozy, łatwo się spłukują i nie pozostawiają smug. Wygodne w użyciu, te ściereczki o wymiarach 34 x 45 cm, w pięknym różowym kolorze, dodają uroku codziennym czynnościom sprzątania.

4023103192591
Nowy produkt
6,60 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Ściereczki uniwersalne Vileda - Uniwersalność i funkcjonalność

Ściereczki uniwersalne Vileda Light & Soft są nowoczesnym rozwiązaniem wśród środków czystości. Dzięki swojej wyjątkowej budowie i chłonności, są idealne do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, zarówno suchych, jak i mokrych. Nie pozostawiają smug, dzięki czemu można je wykorzystać do czyszczenia szkła czy lustra. Dodatkowo, są łatwe do spłukania, co pozwala na szybkie i wygodne usuwanie zabrudzeń z ich powierzchni.

Komfort i miękkość

Wykonane z 100% wiskozy, ściereczki Vileda Light & Soft są niezwykle miękkie. Dzięki temu, są delikatne dla skóry, nie powodując podrażnień nawet przy długotrwałym kontakcie. Ponadto, ich duża powierzchnia (34 x 45 cm) pozwala na efektywne i szybkie czyszczenie większych powierzchni. Różowy kolor dodaje uroku i ożywia każdą kuchnię.

Wygoda i ekonomia

Opakowanie zawiera 6 sztuk ściereczek, co jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Mogą być one wielokrotnie używane, co pozwala na oszczędność i zmniejszenie ilości odpadów. Ściereczki Vileda Light & Soft są jednorazowe, co zapewnia zawsze świeże i gotowe do użycia "środki czystości".

Zastosowanie:

  • Czyszczenie różnego rodzaju powierzchni w domu
  • Usuwanie zabrudzeń i tłustych plam
  • Czyszczenie szkła i lustra bez pozostawiania smug
  • Wycieranie suchych i mokrych powierzchni
  • Stosowanie w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach domowych
4023103192591
Nowy produkt