Środek do czyszczenia elewacji zasadowy APC Out 1L to potężny środek z kategorii chemii profesjonalnej, przeznaczony do gruntownego czyszczenia elewacji, dachów i fasad. Jego zasadowa formuła skutecznie radzi sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami, w tym sadzą, brudem pochodzenia organicznego (takim jak rośliny czy owady), a także zanieczyszczeniami ropopochodnymi (smary, oleje, chłodziwa). Środek ten jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów poszukujących skutecznego sposobu na odświeżenie wyglądu zewnętrznych powierzchni budynków, gwarantując im odnowiony i czysty wygląd.

WPP012A001AD000
5 Przedmioty
TENZI
Nowy produkt
25,00 zł
Brutto
Ilość
report_problem Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Skuteczne czyszczenie elewacji z środkiem APC Out 1L

Środek do czyszczenia elewacji zasadowy APC Out 1L jest wiodącym produktem w dziedzinie chemii profesjonalnej. Jego wysoko zasadowa formuła zapewnia efektywne usunięcie nawet najbardziej uporczywych zanieczyszczeń smolistych, organicznych i ropopochodnych. To idealne rozwiązanie do odświeżania i przywracania pierwotnego wyglądu elewacji, dachów i fasad.

Wszechstronność i moc działania środka APC Out

APC Out 1L wyróżnia się swoją wszechstronnością, będąc skutecznym w usuwaniu różnorodnych rodzajów zabrudzeń. Jego mocna zasadowa formuła radzi sobie z sadzą, brudem roślinnym, owadami, ekstremaliami i procesami gnilnymi, jak również zanieczyszczeniami ropopochodnymi, takimi jak smary, oleje i chłodziwa.

Bezpieczeństwo i efektywność stosowania

Jako produkt z linii profesjonalnej, APC Out 1L jest bezpieczny w użyciu przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Jego formuła została stworzona z myślą o efektywności, jednocześnie dbając o powierzchnie, które są czyszczone.

Lista zalet środka APC Out 1L:

  • Skutecznie usuwa różnorodne zanieczyszczenia.
  • Idealny do elewacji, dachów, fasad.
  • Radzi sobie z sadzą, brudem organicznym i zanieczyszczeniami ropopochodnymi.
  • Bezpieczny w użyciu przy zachowaniu środków ostrożności.
  • Wysoka efektywność czyszczenia.


Zastosowanie środka do czyszczenia elewacji

APC Out 1L jest przeznaczony do profesjonalnego użytku w czyszczeniu zewnętrznych powierzchni budynków, takich jak elewacje, dachy i fasady. Środek ten jest idealny do usuwania uporczywych zabrudzeń, przywracając czystość i estetyczny wygląd każdej powierzchni.

WPP012A001AD000
5 Przedmioty
Nowy produkt