Płyn do mycia kabin prysznicowych Tenzi Shine 1L jest profesjonalnym środkiem czyszczącym, stworzonym do codziennej pielęgnacji kabin prysznicowych. Jego unikalna formuła skutecznie usuwa osady z mydła oraz zacieki z twardej wody, jednocześnie nadając powierzchniom lśniący wygląd. Tenzi Shine doskonale sprawdza się na emaliowanych, szklanych, akrylowych, plastikowych elementach kabin prysznicowych, jak również na ceramice ściennej i armaturze łazienkowej. Produkt pozostawia delikatną, skraplającą powłokę, która spowalnia proces ponownego zabrudzenia. Zalecany przez profesjonalistów, Tenzi Shine jest niezastąpiony w utrzymaniu czystości i blasku w każdej łazience, pozostawiając długotrwały, świeży zapach.

WTT075A001BW000
TENZI
Nowy produkt
16,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Płyn do mycia kabin prysznicowych Tenzi Shine 1L to wyjątkowa propozycja w kategorii chemii profesjonalnej, która zapewnia lśniącą czystość w każdej łazience.

Płyn do mycia kabin prysznicowych Tenzi Shine 1L - Skuteczne usuwanie zabrudzeń i osadów

Preparat do mycia kabin Tenzi Shine jest niezwykle efektywny w usuwaniu osadów z mydła i zacieków z twardej wody. Jego specjalistyczna formuła sprawia, że każda powierzchnia w kabinie prysznicowej staje się idealnie czysta i lśniąca. Jest zalecany do użytku na różnorodnych materiałach, w tym emaliowanych, szklanych, akrylowych i plastikowych, jak również na ceramice ściennej i armaturze łazienkowej.

Płyn do kabin - Ochrona i nabłyszczenie powierzchni

Tenzi Shine nie tylko myje, ale także nabłyszcza powierzchnie, pozostawiając delikatną powłokę skraplającą, która spowalnia proces ponownego zabrudzenia. To sprawia, że łazienka pozostaje czysta i błyszcząca przez dłuższy czas.

Świeży zapach i przyjemność użytkowania

Jednym z kluczowych atutów płynu Tenzi Shine jest jego długotrwały, świeży zapach. Użytkowanie produktu jest nie tylko skuteczne, ale również przyjemne, dzięki czemu codzienne sprzątanie staje się mniej uciążliwe.

Lista zalet płynu do mycia kabin Tenzi Shine:

  • Skutecznie usuwa osady z mydła i zacieki z twardej wody.
  • Idealny do różnych powierzchni: emaliowanych, szklanych, akrylowych, plastikowych.
  • Nabłyszcza i chroni powierzchnie, spowalniając zabrudzenia.
  • Zalecany przez profesjonalistów.
  • Pozostawia długotrwały, świeży zapach.
  • Ułatwia codzienne sprzątanie.


Zastosowanie płynu kabiny prysznicowe

Tenzi Shine jest idealny do bieżącego mycia i pielęgnacji kabin prysznicowych. Jego stosowanie jest proste i efektywne - wystarczy nanieść płyn na zabrudzoną powierzchnię, a następnie spłukać wodą, aby uzyskać czystość i blask. Idealny do regularnego stosowania w domach, jak i w obiektach komercyjnych.

WTT075A001BW000
Nowy produkt