Płyn do mycia naczyń Boberex guma balonowa 1L to wydajny środek do ręcznego mycia naczyń, który łączy skuteczność z przyjemnym zapachem gumy balonowej. Jego zaawansowana formuła bez trudu usuwa nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia spożywcze, tłuszcz, brud oraz odbarwienia po kawie czy herbacie. Idealnie sprawdza się w myciu naczyń szklanych, emaliowanych, stalowych i aluminiowych, pozostawiając je lśniące bez smug i mazów. Dodatkowo, płyn posiada atest PZH nr HŻ/02091/01/2012, co gwarantuje jego bezpieczeństwo i jakość. Jest przyjazny dla skóry, nie powodując podrażnień ani wysuszenia, co potwierdza jego przebadanie dermatologiczne. Dzięki temu, jest doskonałym wyborem dla osób ceniących efektywność i komfort podczas codziennych obowiązków domowych.

WSP006A001AX000
TENZI
Nowy produkt
13,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Płyn do mycia naczyń Boberex guma balonowa 1L to rewolucyjny produkt w kategorii chemii gospodarczej, który łączy efektywność z przyjemnym doznaniem olfaktorycznym.

Płyn do mycia naczyń Boberex 1L

Płyn Boberex skutecznie radzi sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, w tym tłuszczem, brudem oraz odbarwieniami po kawie, herbacie i sokach owocowo-warzywnych. Jego wyjątkowa formuła pozwala na dokładne czyszczenie naczyń szklanych, emaliowanych, stalowych i aluminiowych, jednocześnie zapewniając im połysk bez smug i mazów.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Płyn do mycia naczyń Boberex jest całkowicie bezpieczny dla skóry, co potwierdza atest PZH nr HŻ/02091/01/2012 oraz przebadanie dermatologiczne. Produkt nie powoduje podrażnień ani nie wysusza skóry, dzięki czemu jest idealny nawet dla osób z wrażliwą skórą.

Płyn do naczyń Boberex - zapach gumy balonowej

Jedną z kluczowych cech płynu Boberex jest jego unikalny, przyjemny zapach gumy balonowej. To nie tylko ułatwia codzienne prace, ale również sprawia, że mycie naczyń staje się bardziej przyjemne i relaksujące.

Lista zalet płynu Boberex:

  • Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i tłuszczu.
  • Idealny do naczyń szklanych, emaliowanych, stalowych i aluminiowych.
  • Zapobiega powstawaniu smug i mazów.
  • Bezpieczny dla skóry, potwierdzony atestem PZH.
  • Dermatologicznie przebadany.
  • Przyjemny zapach gumy balonowej.


Zastosowanie płynu Boberex

Płyn do mycia naczyń Boberex jest niezastąpiony w codziennym użytkowaniu domowym. Jego wydajność i efektywność sprawiają, że idealnie nadaje się do mycia wszelkiego rodzaju naczyń, od delikatnych szklanych po mocniejsze stalowe. Jego zastosowanie jest proste i intuicyjne, a efekty widoczne natychmiast po umyciu.

WSP006A001AX000
Nowy produkt