Odkryj moc głębokiego czyszczenia z Tenzi Super Green Specjal NF, profesjonalnym preparatem do czyszczenia posadzek. Idealny do zastosowania w przemyśle ciężkim, warsztatach naprawczych i na zaniedbanych powierzchniach, ten zasadowy, niskopieniący środek skutecznie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami ropopochodnymi. Jego wydajna formuła, stworzona do stosowania z zimną wodą, sprawia, że Tenzi Super Green Specjal NF jest nie tylko efektywny, ale również łatwy i bezpieczny w użyciu. Niezależnie od wyzwania, jakie stawia przed Tobą czyszczenie, ten preparat z gamy chemii gospodarczej gwarantuje doskonałe rezultaty przy każdym użyciu, przywracając posadzkom ich pierwotny blask.

WII005A001AD000
5 Przedmioty
TENZI
Nowy produkt
19,00 zł
Brutto
Ilość
report_problem Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Preparat do czyszczenia posadzki Tenzi Super Green Specjal NF

Tenzi Super Green Specjal NF to preparat, który gwarantuje profesjonalne efekty czyszczenia na najwyższym poziomie. Został zaprojektowany, by skutecznie usuwać nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia ropopochodne, idealnie sprawdzając się w warunkach przemysłowych i warsztatowych.

Skuteczny preparat do posadzki

Dzięki swojej zasadowej formule Tenzi Super Green Specjal NF jest niezwykle skuteczny w usuwaniu brudu, tłuszczu i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń. Jest idealnym rozwiązaniem dla silnie zanieczyszczonych i zaniedbanych posadzek.

Bezpieczne i łatwe użycie

Preparat został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i łatwości użytkowania. Jego niskopieniąca formuła sprawia, że jest on idealny do stosowania z zimną wodą, co czyni go wygodnym i efektywnym środkiem czystości w różnych warunkach.

  • Skuteczność w przemyśle ciężkim
  • Bezpieczny dla różnych powierzchni
  • Łatwy w użyciu nawet z zimną wodą


Ekologiczny wybór

Tenzi Super Green Specjal NF, jako część chemii gospodarczej, jest produktem, który stawia na ekologię. Jego skuteczność nie idzie w parze z szkodliwością dla środowiska, co sprawia, że jest to odpowiedzialny wybór dla świadomych użytkowników.

Praktyczne opakowanie

Opakowanie o pojemności 1 litra jest wygodne w użyciu i przechowywaniu, a jego ergonomiczny design ułatwia aplikację produktu. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników szukających wydajnego i ekonomicznego produktu.

Zastosowanie w różnych warunkach

Tenzi Super Green Specjal NF jest odpowiedni do zastosowania w różnych warunkach, zarówno w przemyśle ciężkim, jak i w warsztatach naprawczych. Jego uniwersalność sprawia, że jest to produkt chętnie wybierany przez profesjonalistów w branży czystości.

WII005A001AD000
5 Przedmioty
Nowy produkt