Flamastry dwustronne Astra w zestawie 12/24 kolorów to doskonałe "artykuły biurowe" do twórczego rysowania i pisania. Wyposażone w dwie końcówki - cienką i grubą - te flamastry oferują różne style pisania, co pozwala na większą ekspresję artystyczną. Zestaw zawiera 24 różne, jasne kolory, które sprawiają, że każde rysunki i notatki są bardziej atrakcyjne. Bezpieczne i łatwe do trzymania, są idealne dla dzieci i dorosłych. Flamastry są również niewycieralne, co zapewnia trwałość rysunków i notatek.

5901137107462
Nowy produkt
17,85 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Flamastry dwustronne Astra - Wszechstronność i kreatywność

Flamastry dwustronne Astra cechuje niezwykła wszechstronność, co czyni je kluczowymi elementami każdego przybornika Są wyposażone w dwie końcówki - cienką do precyzyjnego rysowania i grubą do wypełniania większych obszarów - oferując szeroki zakres możliwości ekspresji artystycznej. Można je wykorzystać do szkicowania, kolorowania, tworzenia notatek lub plakatów. Zestaw 24 żywych kolorów umożliwia tworzenie jaskrawych, atrakcyjnych wizualnie rysunków, które z pewnością przykują wzrok. Artykuły biurowe Astra to wysoka jakość i wygoda.

Bezpieczeństwo i wygoda

Flamastry Astra są bezpieczne i łatwe do trzymania, co czyni je idealnymi dla dzieci i dorosłych. Nie zawierają szkodliwych substancji i są łatwe do trzymania, nawet dla małych dłoni. Wykonane z wytrzymałych materiałów, są odporne na pęknięcia i uszkodzenia, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że łatwo mieści się w plecaku lub torbie, co ułatwia przenoszenie.

Trwałość i niewycieralność

Flamastry Astra są niewycieralne, co zapewnia trwałość rysunków i notatek. Dzięki temu, można je bez obaw używać do tworzenia trwałych projektów, takich jak plakaty czy prezentacje. Wysokiej jakości atrament nie blaknie i nie rozmazuje się, co gwarantuje ostrość i czystość kolorów przez długi czas.

Zastosowanie:

  • Rysowanie i kolorowanie dla dzieci i dorosłych
  • Pisanie notatek, plakatów i prezentacji
  • Tworzenie artystycznych projektów i rękodzieła
  • Użytkowanie w domu, szkole lub biurze
  • Przenoszenie w plecaku czy torbie dzięki kompaktowemu rozmiarowi
5901137107462
Nowy produkt