PŁYN DO SPRYSKIWACZY 5 L LETNI WABA X

Płyn do spryskiwaczy WABA skutecznie czyści szyby, jest wydajny, likwiduje smugi i większe zabrudzenia. Produkt jest gotowy od razu do użycia i charakteryzuje się przyjemnym owocowym zapachem.

5906736400112
1 Przedmiot
Nowy produkt
8,00 zł
Brutto
Ilość
report_problem Ostatnie sztuki w magazynie

 • Polityka prywatności Polityka prywatności
 • Zasady dostawców Zasady dostawców
 • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Wybierając płyn do spryskiwaczy oczekiwać można od niego konkretnych cech. Przede wszystkim, użytkownicy cenią sobie pakowanie w duży pojemnik, aby oszczędzić czas  i zapobiec częstszym wizytom na stacji. Ważne jest też użytkowanie, powinno się łatwo z niego korzystać. Wszystkie te cechy spełnia płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych WABA. Jest on stworzony tak, aby nie niszczył lakieru i gumy. Co najważniejsze, płyn dobrze czyści szyby, jest skuteczny i wydajny, likwiduje smugi, ale też większe zabrudzenia.

Pięć litrów płynu jest od razu gotowe do użycia. Przy normalnym, codziennym użytkowaniu spokojnie wystarczy na wiele tygodni, ale sprawdzi się on również w długie trasy. Płyn WABA posiada przyjemny owocowy zapach. Przy wszystkich swoich zaletach zachowuje dostępną, konkurencyjną cenę, stając się podstawowym ekwipunkiem każdego samochodu.

Letnia Świeżość i Krystaliczna Czystość

Letni płyn do spryskiwaczy WABA X to idealny towarzysz w podróży, kiedy słońce i ciepło stawiają wyzwania przed czystością szyb samochodowych. Specjalnie opracowana formuła nie tylko radzi sobie z letnimi zabrudzeniami, ale również zapewnia długotrwałą przejrzystość.

Bezpieczeństwo i Komfort Jazdy

Płyn WABA X jest nie tylko skuteczny, ale też bezpieczny dla Twojego samochodu. Nie pozostawia smug, nie uszkadza powłoki wycieraczek i jest bezpieczny dla lakieru. To idealne rozwiązanie, aby zapewnić sobie i pasażerom bezproblemową widoczność przez cały letni sezon.

Ekonomia i Wydajność na Miłe Letnie Dni

Kupując 5L opakowanie, zyskujesz nie tylko wydajność, ale także oszczędność. Dzięki dużemu opakowaniu płynu do spryskiwaczy WABA X, będziesz mógł cieszyć się jego skutecznością przez wiele tygodni.

  • Usuwa letnie zabrudzenia i insekty
  • Zapewnia krystaliczną przejrzystość szyb
  • Jest ekonomiczny i wydajny
  • Bezpieczny dla wycieraczek i lakieruZastosowanie Produktu

Letni płyn do spryskiwaczy WABA X to Twój klucz do bezproblemowej jazdy w letnie dni. Stosuj go regularnie, aby cieszyć się czystymi szybami bez konieczności częstego mycia. Idealny do każdego samochodu

5906736400112
1 Przedmiot
Nowy produkt
Sławomir K 2021-08-05

Super płyn

Kupiłem ten płyn gdyż potrzebowałem szybko dolać do zbiorniczka. Nie sądziłem, że ten płyn do spryskiwaczy mnie tak pozytywnie zaskoczy. Bardzo skuteczny, a dodatkowo przyjemny zapach.

 • 1 z 1 Uważa że ta recenzja była pomocna