PŁYN DO SPRYSKIWACZY 5 L LETNI WABA X

Płyn do spryskiwaczy WABA skutecznie czyści szyby, jest wydajny, likwiduje smugi i większe zabrudzenia. Produkt jest gotowy od razu do użycia i charakteryzuje się przyjemnym owocowym zapachem.

5906736400112
1 Przedmiot
Nowy produkt
8,00 zł
Brutto
Ilość
report_problem Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Wybierając płyn do spryskiwaczy oczekiwać można od niego konkretnych cech. Przede wszystkim, użytkownicy cenią sobie pakowanie w duży pojemnik, aby oszczędzić czas  i zapobiec częstszym wizytom na stacji. Ważne jest też użytkowanie, powinno się łatwo z niego korzystać. Wszystkie te cechy spełnia płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych WABA. Jest on stworzony tak, aby nie niszczył lakieru i gumy. Co najważniejsze, płyn dobrze czyści szyby, jest skuteczny i wydajny, likwiduje smugi, ale też większe zabrudzenia.

 

Pięć litrów płynu jest od razu gotowe do użycia. Przy normalnym, codziennym użytkowaniu spokojnie wystarczy na wiele tygodni, ale sprawdzi się on również w długie trasy. Płyn WABA posiada przyjemny owocowy zapach. Przy wszystkich swoich zaletach zachowuje dostępną, konkurencyjną cenę, stając się podstawowym ekwipunkiem każdego samochodu.

5906736400112
1 Przedmiot
Nowy produkt
Sławomir K 2021-08-05

Super płyn

Kupiłem ten płyn gdyż potrzebowałem szybko dolać do zbiorniczka. Nie sądziłem, że ten płyn do spryskiwaczy mnie tak pozytywnie zaskoczy. Bardzo skuteczny, a dodatkowo przyjemny zapach.

  • 1 z 1 Uważa że ta recenzja była pomocna