Uniwersalny płyn do czyszczenia Office Clean 1L to wszechstronny środek czyszczący, idealny do codziennego utrzymania czystości w przestrzeni biurowej. Jego gotowa do użycia, neutralna formuła wyróżnia się intensywnym i przyjemnym zapachem kwiatów. Office Clean efektywnie czyści różne powierzchnie bez pozostawiania smug, szybko wysycha i nie niszczy materiału, zachowując wysoki połysk. Idealny do metody „spray”, ten płyn jest niezwykle ekonomiczny w użyciu – wystarcza zaledwie 1-2 ml na metr kwadratowy powierzchni. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie skuteczność, oszczędność i świeżość w utrzymaniu porządku.

WBB003A001BD000
TENZI
Nowy produkt
15,50 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

ARTYKUŁY BIUROWE
  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Uniwersalny płyn do czyszczenia Office Clean 1L to idealne rozwiązanie do codziennego czyszczenia różnych powierzchni w biurze, będące kluczowym elementem w kategorii artykułów biurowych.

Uniwersalny płyn Office Clean - Skuteczność i efektywność

Uniwersalny płyn Office Clean skutecznie czyści różnorodne powierzchnie, nie pozostawiając żadnych smug. Jego specjalna formuła szybko wysycha i nie niszczy materiału, dzięki czemu jest bezpieczny dla większości biurowych powierzchni, w tym biurek, szafek i sprzętu elektronicznego.

Ekonomia i oszczędność

Zaletą płynu Office Clean jest jego wyjątkowa ekonomia w użyciu. Wystarczy zaledwie 1-2 ml preparatu na metr kwadratowy powierzchni, co czyni go bardzo oszczędnym i efektywnym kosztowo rozwiązaniem dla każdego biura.

Przyjemny zapach i łatwość użycia

Jedną z największych zalet płynu Office Clean jest jego intensywny i przyjemny zapach kwiatów, który odświeża pomieszczenia biurowe. Preparat jest gotowy do użycia i idealny do metody „spray”, co ułatwia codzienne sprzątanie.

Lista zalet płynu Office Clean:

  • Skuteczne czyszczenie bez smug.
  • Szybko wysycha i nie niszczy materiału.
  • Utrzymuje wysoki połysk.
  • Ekonomiczny i oszczędny w użyciu.
  • Przyjemny zapach kwiatów.
  • Idealny do metody „spray”.


Zastosowanie płynu Office Clean

Uniwersalny płyn Office Clean jest doskonały do codziennego użytkowania w biurze. Może być stosowany na większości powierzchni biurowych, w tym na biurkach, szafkach, urządzeniach elektronicznych i innych. Jego stosowanie jest proste – wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć suchą ściereczką, aby cieszyć się czystością i świeżością.

WBB003A001BD000
Nowy produkt