Produkty marki: Domestos - Środki do łazienki


Domestos, środki do łazienki, płyn do wc, czysta łazienka

Domestos to wiodący producent środków czystości do toalet na świecie i w Europie. Marka w ciągu wielu lat swojego istnienia przeprowadziła mnóstwo akacji charytatywnych mających na celu zapewnia dostępu do toalet najuboższym ludziom na całym świecie.

Co można znaleźć w ofercie marki Domestos?

Marka dostarcza głównie środki czystości do łazienki a wśród nich płyny do mycia toalet. Płyny do wc marki Domestos zabija groźne wirusy i bakterię. Firma dostarcza środki do dezynfekcji i wybielania toalet oraz do walki z kamieniem. Produkty tej marki skracają czas sprzątania i zapewniają maksymalną ochronę przed zarazkami oraz zapobiegają osadzaniu się kamienia.

Czysta łazienka na dłużej dzięki Domestos

Środki czystości do łazienki tego producenta skutecznie czyszczą wc nawet w trudno dostępnych miejscach, niszczą do 99,9 % wirusów i bakterii. Preparaty do wc posiadają gęstą konsystencję, która dobrze pokrywa całą powierzchnię muszli. Płyn dezynfekujący do toalet to uniwersalny i niezawodny produkt przeznaczony do każdej toalety. Płyny Domestos są łatwe w użyciu i niedrogie, z tym produktem łazienka staje się higienicznie czysta.

6 produkt(y)