Produkty marki: ABENA, artykuły higieniczne

Abena to duńska firma zajmująca się produkcją artykułów higienicznych, produktów z plastiku i papieru. Tworzy systemy zarządzania odpadami. Oddziały firmy są obecne w wielu krajach. W naszym kraju firma rozpoczęła działalność w 2005 roku. Podstawowy przedmiot jej działalności to dystrybucja produktów higienicznych i kosmetyków pielęgnacyjnych. Opakowania jednorazowe to także istotna część jej asortymentu.


Artykuły higieniczne, eko talerze i kubki - oferta ekologiczna

Zaangażowanie firmy w ochronę środowiska niesie ze sobą wiele innowacyjnych pomysłów. Jeden z nich to wykorzystanie pulpy z trzciny cukrowej. To pozostałości po produkcji cukru trzcinowego. Produkowane z niej opakowania jednorazowe podobnie jak produkowane przez firmę wyroby celulozowe są w 100% biodegradowalne. Talerze o różnym kształcie, półmiski, kubki to doskonała alternatywa dla tradycyjnych naczyń.


Współpraca firmy Abena

Przedsiębiorstwo współpracuje z podmiotami, które gwarantują bezpieczeństwo produktów i zapewniają standardy unijne. Wyroby firmy spotkamy w placówkach żywienia zbiorowego czy restauracjach fast food. Linie produktów Gastro i Cater przeznaczone są dla gastronomii.

11 produkt(y)