Produkty marki: STELLA

Stella to jeden z wiodących producentów folii aluminiowej i worków na śmieci w Europie. W ciągu 20 lat swojego istnienia firma zebrała wiele doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją nie chemicznych środków czystości i produktów higienicznych. Co charakteryzuje to przedsiębiorstwo?

Co znajduje się w ofercie firmy? Czyli produkty marki Stella!

Przedsiębiorstwo najbardziej znane jest z produkcji wspomnianych już wcześniej worków na śmieci i folii aluminiowej. Nie są to jednak jedyne artykuły produkowane przez firmę. Wśród innych produktów, jakie znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa, wyróżnić można folie kuchenne, papiery i rękawy do pieczenia, torebki i woreczki, rękawice, różnorodne produkty papierowe służące do pakowania żywności oraz wiele innych. Zakres artykułów produkowanych przez firmę jest więc bardzo szeroki i pozwala zaopatrzyć każde gospodarstwo domowe w najpotrzebniejsze środki czystości.

Co wyróżnia przedsiębiorstwo Stella na ryku środków czystości w tym folii aluminiowej?

Firma Stella posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane na terenie Polski i Ukrainy. Unikalną cechą oferowanych produktów jest to, że powstają one z przetworzonych odpadów foliowych. Polityka firmy nie zakłada wytwarzania swoich produktów z materiałów pierwotnych, co przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Posiada oryginalną technologię, która pozwala przetwarzać odpady foliowe, a produkty z nich powstałe nie odbiegają jakością od tych wytworzonych z surowców pierwotnych.

3 produkt(y)