Papier do wypieków JAN NIEZBĘDNY OKRĄGŁY A5 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników pieczenia. Dzięki specjalnym nacięciom, dopasowuje się do foremek o średnicy od 26 do 32cm. Ten obustronnie silikonowany papier zapewnia, że wypieki nie przywierają ani do ciasta, ani do formy, eliminując konieczność natłuszczania. W rezultacie wypieki nie kruszą się podczas wyjmowania, a blacha pozostaje nieskazitelnie czysta. Idealnie sprawdza się również jako podkład pod pizzę.

5900536311821
Nowy produkt
5,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Doskonałe dopasowanie do Twoich potrzeb

Papier do wypieków JAN NIEZBĘDNY OKRĄGŁY A5 jest odpowiedzią na potrzeby każdej kuchni. Dzięki specjalnym nacięciom doskonale dopasowuje się do foremek o średnicy od 26 do 32cm, co czyni go uniwersalnym wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów z branży gastronomii.

Bez bałaganu w kuchni z papierem Jan Niezbędny

Dzięki temu papierowi możesz zapomnieć o kłopotliwym natłuszczaniu blachy. Jego obustronna silikonizacja sprawia, że wypieki łatwo się wyjmują, a blacha pozostaje czysta. To oznacza mniej pracy i mniej sprzątania po wypieku.

Idealny wybór dla wielu wypieków

Papier do wypieków JAN NIEZBĘDNY OKRĄGŁY A5 jest nie tylko świetny do ciast. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się również jako podkład pod pizzę, zapewniając jej równomierne pieczenie i chrupiące dno.

Zastosowanie PAPIERU DO WYPIEKÓW JAN NIEZBĘDNY OKRĄGŁY A5:

  • Wypieki w okrągłych formach o średnicy od 26 do 32cm.
  • Zastępuje natłuszczanie blachy.
  • Doskonały jako podkład pod pizzę.


Dla wszystkich pasjonatów kulinariów i profesjonalistów z branży gastronomia, polecamy szeroką gamę produktów JAN NIEZBĘDNY. Zadbaj o perfekcyjne wypieki za każdym razem!

5900536311821
Nowy produkt