Ta elegancka torba papierowa z uchem w kolorze brązowym to idealny wybór dla osób szukających ekologicznych i praktycznych rozwiązań do pakowania. Wykonana z wytrzymałego papieru, ta torba jest zarówno trwała, jak i przyjazna dla środowiska. Jej wymiary, 260x165x300 mm, czynią ją wystarczająco pojemną do przenoszenia różnego rodzaju przedmiotów, od prezentów po zakupy spożywcze. Torba posiada wygodne ucho, które ułatwia noszenie. Dzięki swojemu uniwersalnemu, brązowemu kolorowi, torba ta pasuje do różnych stylów i okazji. Jest to produkt nowy, dostępny od ręki w naszym sklepie.

TORPAP/U/BR/26
92 Przedmioty
Nowy produkt
0,60 zł
Brutto
Ilość

OPAKOWANIA
  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Torba Papierowa z Uchem, Brązowa - Elegancka i Wygodna

Prezentujemy naszą torbę papierową z uchem, dostępną w atrakcyjnym, brązowym kolorze. Ta torba papierowa nie tylko jest praktyczna, ale również dodaje elegancji twoim codziennym zakupom lub prezentom. Jej wytrzymała konstrukcja i przemyślany design sprawiają, że jest to produkt, który warto mieć pod ręką.

 

Wytrzymałość i Praktyczność

Nasza torba papierowa jest wykonana z mocnego papieru, co zapewnia jej trwałość i zdolność do przenoszenia różnych przedmiotów, nawet tych cięższych. Wygodne ucho ułatwia przenoszenie, a rozmiar torby (260x165x300 mm) jest odpowiednio dobrany, aby zapewnić wystarczającą pojemność na twoje przedmioty.

 

Torba Ekologiczna - Dbałość o Środowisko

Wybierając naszą torbę ekologiczną, decydujesz się na produkt przyjazny dla środowiska. Papier, z którego jest wykonana, jest materiałem biodegradowalnym, co oznacza, że po zużyciu nie szkodzi on naszej planecie. To idealna alternatywa dla plastikowych toreb.

 

Uniwersalny Design Torby Papierowej

Brązowy kolor naszej torby papierowej dodaje jej elegancji, czyniąc ją odpowiednią do różnych okazji i stylów. Możesz ją wykorzystać jako opakowanie prezentu, torbę na zakupy lub nawet do przechowywania przedmiotów w domu. Wybierz naszą torbę ekologiczną i dodaj trochę stylu swoim codziennym zakupom.

TORPAP/U/BR/26
92 Przedmioty
Nowy produkt