PŁ.ANTEK DO NACZYŃ 5L.ZIELONY

Antek Zielony płyn do naczyń o pojemności 5 litrów to skuteczne i wydajne rozwiązanie do mycia naczyń. Doskonale radzi sobie z tłuszczem i zabrudzeniami, pozostawiając naczynia lśniąco czyste. Praktyczne opakowanie zapewnia długotrwałe użytkowanie w domu i gastronomii.

5900109001180
26,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Antek Zielony 5L - Skuteczne i wydajne rozwiązanie do mycia naczyń!

Antek Zielony płyn do naczyń o pojemności 5 litrów to niezastąpione narzędzie w codziennym utrzymaniu czystości w kuchni. Dzięki swojej skuteczności i wydajności, pomoże Ci szybko i efektywnie pozbyć się tłuszczu i trudnych zabrudzeń.

Płyn do naczyń Antek Zielony doskonale radzi sobie z usuwaniem tłuszczu, resztek jedzenia i innych zanieczyszczeń z naczyń. Jego skoncentrowana formuła zapewnia efektywność przy minimalnym zużyciu płynu, co przekłada się na oszczędność i długotrwałe użytkowanie.

Wygodne zastosowanie i praktyczne opakowanie!

Płyn do naczyń Antek Zielony jest łatwy w użyciu. Wystarczy dodać niewielką ilość płynu na gąbkę lub do zlewu, aby skutecznie umyć naczynia. Może być stosowany zarówno w domu, jak i w gastronomii, zapewniając niezawodne rezultaty.

Opakowanie o pojemności 5 litrów zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstego dokupywania nowego płynu. To praktyczne rozwiązanie dla rodzin i miejsc, gdzie naczynia są używane w dużej ilości. Dodatkowo, opakowanie wyposażone jest w wygodny dozownik ułatwiający dozowanie płynu.

Skuteczne czyszczenie i lśniąco czyste naczynia!

Antek Zielony płyn 5l do naczyń gwarantuje skuteczne czyszczenie i pozostawia naczynia lśniąco czyste. Dzięki jego działaniu, nie musisz tracić czasu na intensywne szorowanie. Płyn delikatnie usuwa tłuszcz i zabrudzenia, pozostawiając naczynia świeże i gotowe do ponownego użycia.

Lista wypunktowana:

  • Skuteczne usuwanie tłuszczu i zabrudzeń z naczyń
  • Doskonała wydajność - minimalne zużycie płynu
  • Wygodne w użyciu - dodaj na gąbkę lub do zlewu
  • Opakowanie 5 litrów zapewnia długotrwałe użytkowanie
  • Lśniąco czyste naczynia bez konieczności intensywnego szorowania
5900109001180