FAIRY TABL D/ZMYW 58 LEM PLAT+FAIRY

Fairy Platinum Plus all in one tabletki do zmywarki lemon to wyjątkowo skuteczne kapsułki stworzone przez P7G, które zapewniają lśniąco czyste naczynia. Mają podwójne działanie, radząc sobie zarówno z trudnymi zabrudzeniami i resztkami jedzenia, jak i usuwając nagromadzony osad na naczyniach. Produkt dostępny w opakowaniu zawierającym 58 sztuk.

8001841893945
Nowy produkt
60,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

DO ZMYWAREK
  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Fairy Platinum Plus 58 szt LEMON - Najlepsza odsłona oryginalnego Zachodniego Fairy Platinum!

Fairy Platinum Plus all in one tabletki do zmywarki lemon to rewolucyjny produkt stworzony przez renomowaną firmę P7G. Oryginalny Środki do zmywarek Fairy Platinum zdobyły uznanie na rynku jako jeden z najlepszych na rynku, a teraz został jeszcze bardziej udoskonalony.

Wyjątkowo skuteczne kapsułki Fairy Platinum Plus mają podwójne działanie, które sprawia, że Twoje naczynia będą lśniąco czyste. Nie tylko radzą sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i resztkami jedzenia, ale również skutecznie usuwają nagromadzony z czasem osad na naczyniach. Dzięki temu możesz cieszyć się nieskazitelną czystością każdego naczynia.

Doskonała wydajność i praktyczne opakowanie!

Opakowanie Fairy Platinum Plus zawiera aż 58 kapsułek, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie i oszczędność. Nie musisz martwić się o częste dokupywanie nowych tabletek do zmywarki. Jedna tableta to jedno zmywanie, więc masz pewność, że produkt wystarczy na wiele dni, zapewniając ci komfort i wygodę.

Fairy Platinum Plus all in one tabletki do zmywarki lemon są łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić jedną tabletkę w koszu na sztućce lub na dnie zmywarki przed rozpoczęciem cyklu. Kapsułki Fairy Platinum Plus są odpowiednie do użytku w każdej zmywarce, zapewniając doskonałe rezultaty bez względu na model czy markę zmywarki.

Bezpieczne dla naczyń i środowiska!

Fairy Platinum Plus all in one tabletki do zmywarki lemon są bezpieczne dla Twoich naczyń. Nie pozostawiają zacieków ani zmatowień, zachowując ich naturalny blask. Ponadto, są przyjazne dla środowiska, ponieważ są opakowane w materiał rozpuszczalny w wodzie, co redukuje ilość odpadów.


Cechy Fairy Platinum Plus:

  • Wyjątkowo skuteczne kapsułki do zmywarek
  • Podwójne działanie: usuwanie zabrudzeń i osadu
  • Opakowanie zawiera 58 sztuk, zapewniając długotrwałe użytkowanie
  • Łatwe w użyciu - jedna tabletka na jedno zmywanie
  • Bezpieczne dla naczyń i przyjazne dla środowiska
8001841893945
Nowy produkt