Czy do Twojej posesji przychodzą zwierzęta – psy lub koty? Dlatego zastanawiasz się nad tym, jak możesz zabezpieczyć taras, schody, narożniki murów lub wnętrza klatek schodowych, aby nie wchodziły do środka i nie znaczyły terenu?

Oferujemy Ci skuteczny odstraszacz psów oraz kotów marki Bros.

5904517002289
Nowy produkt
19,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

BROS PŁYN ODSTRASZAJĄCY PSY I KOTY 500 ml ATOMIZER

OPIS PŁYNU ODSTRASZAJĄCEGO PSY I KOTY MARKI BROS

Preparat w naturalny sposób zniechęca psy i koty do znaczenia terytorium w miejscach, w których go zastosowano. Skutecznie działa w warunkach zewnętrznych, dlatego może być stosowany do zabezpieczania tarasów, schodów, narożników murów. Może być też używany wewnątrz klatek schodowych, piwnic oraz innych pomieszczeń narażonych na zanieczyszczenie przez zwierzęta domowe.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząśnij butelką z preparatem odstraszającym psy i koty. Użyj środka na małym fragmencie w celu sprawdzenia czy produkt nie pozostawia plam i nie uszkadza zabezpieczanej powierzchni. Spryskuj powierzchnię z odległości ok. 20 cm. Zalecane dawkowanie: 50ml/m²

Dlaczego warto stosować skuteczny płyn odstraszający koty i psy?

Preparat odstraszający psy i koty jest skutecznym środkiem, który pozwala oduczenie psa i kota oddawania moczu, w miejscu, w którym nie powinien tego robić. Dostępny jest w opakowaniu z atomizerem, dzięki temu korzystanie z niego jest łatwe. Działa długo. Jego zaletą jest również to, że jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Płyn wytwarza nieprzyjemny zapach dla kotów oraz psów, natomiast przyjemny dla ludzi. Może być stosowany wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli chcesz użyć preparatu, wystarczy, że wstrząśniesz butelką, a następnie pryśniesz środkiem na wybranym fragmencie. Powierzchnię należy spryskiwać z odległości 20 cm.

5904517002289
Nowy produkt