Produkty marki: Panasonic

Panasonic od lat jest przodującym producentem wszelkiej maści sprzętu elektrycznego, znanym na całym świecie. Istnieje od 1918 roku i dzięki swojej tradycji oraz doświadczeniu tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii. W swoim asortymencie ma urządzenia najwyższej jakości, wykonane z solidnych i trwałych materiałów.

Oferta marki PANASONIC

Japońska firma zasłynęła w świecie z produkcji aparatów fotograficznych, kamer, sprzętu gospodarstwa domowego oraz najróżniejszych akcesoriów, między innymi baterii. W sklepie hurtowniabis.com.pl znajdziesz baterie marki Panasonic. Sprawdź baterie paluszki w różnych standardowych rozmiarach, które zasilą sprzęt, z którego korzystasz. Natomiast baterie alkaiczne wspomogą pracę Twoich urządzeń przez dłuższy czas.

Charakterystyka produktów PANASONIC

Warto wspomnieć, że Panasonic ma swoją fabrykę w Gnieźnie, gdzie wytwarzane są ogniwa cynkowo-węglowe. Urządzenia, które produkuje japońska marka, charakteryzują się dbałością o każdy detal, praktycznością i długą żywotnością. Dla konsumenta to najważniejsze kryteria podczas dokonywania wyboru. Sprawdź ofertę marki Panasonic w naszym sklepie i przekonaj się!

2 produkt(y)
No more products to load. Reached end of list!