Zszywki miedziane 24/6 to niezbędne "artykuły biurowe" w każdym miejscu pracy. Wykonane z miedzi, są odporne na korozję i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Idealnie nadają się do zszywania dużych ilości papieru jednocześnie, dzięki czemu ułatwiają codzienną organizację dokumentów. Zszywki są kompatybilne z większością zszywaczy biurowych, co zapewnia ich wszechstronne zastosowanie. Są pakowane w wygodne pudełko, co ułatwia przechowywanie i transport.

5903364230210
Nowy produkt
3,00 zł
Brutto
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Zasady dostawców Zasady dostawców
  • Zasady zwrotów Zasady zwrotów

Zszywki miedziane 24/6 - Wytrzymałość i jakość

Zszywki miedziane 24/6, jako kluczowe artykuły biurowe, są wykonane z wysokiej jakości miedzi, która jest odporna na korozję. Dzięki temu, są wyjątkowo trwałe i nie deformują się pod wpływem sił zewnętrznych. Ich mocna konstrukcja zapewnia skuteczne i trwałe zszywanie, niezależnie od ilości papieru. Miedziane zszywki 24/6 są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne, dodając elegancji każdemu biurku.

Kompatybilność i wszechstronność

Zszywki miedziane są kompatybilne z większością zszywaczy biurowych, co zapewnia ich wszechstronne zastosowanie. Mogą być używane w różnych środowiskach, od biur i szkół, po domowe biura. Są idealne do zszywania dokumentów, broszur, raportów i innych papierów, co sprawia, że są niezbędnym narzędziem w każdym biurze.

Przechowywanie i transport

Zszywki są pakowane w wygodne pudełko, które ułatwia przechowywanie i transport. Pudełko chroni zszywki przed uszkodzeniami, a jednocześnie umożliwia łatwe dozowanie. Dzięki temu, są zawsze gotowe do użycia i łatwe do przeniesienia, co jest szczególnie przydatne w dynamicznym środowisku biurowym.

Zastosowanie:

  • Zszywanie różnych rodzajów dokumentów
  • Organizacja papierów w biurach i szkołach
  • Tworzenie broszur i raportów
  • Użytkowanie w różnych modelach zszywaczy biurowych
  • Przechowywanie w przenośnych pudełkach do łatwego transportu
5903364230210
Nowy produkt